×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
БЕКАМЕНТ ПОЛИКОЛОР 5 КГ ЗА ВНАТРЕШНИ ЅИДОВИ

ЗА ВНАТРЕШНИ ЅИДОВИ

309 ден

Количина:

Опис

BK-Pol Дисперзивна боја на база на висококвалитетна полимерна емулзија, наменета за внатрешна употреба.
Има одлична покривна моќ и паропропустливост,отпорен на суво бришење. Може да се тонира во преку 900 нијанси.

Карактеристики

Бренд Бекамент

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции