×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ИНТЕКС БАЗЕН 305Х76 СМ СО МЕТАЛНА КОНСТРУКИЦИЈА

МЕТАЛНА КОНСТРУКИЦИЈА

8.290 ден

Количина:

Опис

Базенот Prism Frame Intex со метална конструкција е одличен освежувач во топлите летни денови.
Дното и страните на базенот се направени од SUPER-TOUGH(r) трислоен материјал кој се состои од полиестерски потпорен слој со двојно ламиниран ПВЦ материјал.
Отпорен е на бензин, масло, солена вода, носење, површини и сончеви зраци. Интекс дизајнот има исклучителна стабилност дури и без дополнителна поддршка.
Базенот е подебел и поцврст од претходните модели на Призма за да се зголеми отпорноста на воден притисок и да се овозможи повеќе полнење на базенот
Рабовите се округли и лабави за да можат децата да играат безбедно.
Карактеристики:
 - Волумен на водата при 90% полнење 4485 литри -
 - Димензија (дијаметар): 305 см
 - Висина 76см
 - Филтер пумпа (1250 l/h) 220-240 V
Тип на филтер "Н"

 


Карактеристики

Земја на потекло Кина
Волумен 4.485L
Бренд Интекс
Димензија 305x76 цм

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции