×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-17%

БОШ СЕТ БРУСИЛКА И ОДВРТ. ГВС 180-ЛИ + ГСР 18В-50

ГВС 180-ЛИ + ГСР 18В-50

23.990 ден 28.900 ден

Заштедувате 4.910 ден.

Количина:

Опис

Комплетот од 2 безжични машини е дел од палетата на безжични електрични алати на Bosch. Вклучува аголна брусалка модел GWS 180 Li и дупчење и шрафцигер GSR 18V-50Други карактеристики на аголната мелница Bosch GWS 180-Li:
Се испорачува без батерии и полнач;
Мотор без четки;
Компактен и лесен дизајн за работа без напор во затворени простори или апликации за сечење над глава;
Развива моќност еквивалентна на онаа на мелница со мотор од 700 W напојуван од електричната мрежа;
Рачка покриена со слој од мека гума што обезбедува цврсто држење и зголемена удобност при употреба;
Бранителите може да се постават без напор во зависност од работата.
Технички детали:
Тип на батерија: Li-Ion;
Напон на батеријата: 18 V;
Брзина на мирување: 11000 вртежи во минута;
Надворешен дијаметар на дискот: 125 mm;
Внатрешен дијаметар на дискот: 22,23 mm;
Систем за стегање: M14;
Ниво на звучен притисок: 79,5 dB (A);
Ниво на звучна моќност: 90,5 dB (A);
Тежина: 2,2 кг

Карактеристики

Бренд Бош

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции