×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

БОШ АКУМ. СЕТ ГБХ 180-ЛИ + ГСР 180 ЛИ +СЕТ БАТЕРИИ

+ ГСР 180 ЛИ +СЕТ БАТЕРИИ

27.455 ден 32.300 ден

Заштедувате 4.845 ден.

Количина:

Опис

безжична чеканска дупчалка GBH 180

Мала тежина (само 2,3 кг) и компактен дизајн за удобна работа
Иновативните батерии на COOLpack обезбедуваат оптимално топлинско зрачење и на тој начин го продолжуваат работниот век до 100% (во споредба со литиум-јонските батерии без COOLpack)
До 65% подолго време на работа COOLpack (во споредба со батеријата од 3,0 / 4,0 Ah)
CoolPack = единствена технологија во форма на проводно термичко пакување
Услугата Akku Premium трае 24 месеци од купувањето и регистрацијата во рок од 4 недели
100% компатибилност со постоечките алатки: Флексибилен Bosch Power system - батерија погодна за сите алатки од една класа на напон
Технички параметри

Напон (V): 18 V
Номинална брзина: 0 - 1800 / мин
Тежина: 2,3 кг
Енергија на удар: 2,0 Ј
Моќност на дупчење (метал): 13 mm
Моќност на дупчење (дрво): 30 mm
Бежична дупчалка / драјвер GSR 180

Повеќе моќ. Повеќе робусност
Достапно: квалитет на Bosch по пристапна цена
Издржлив: робустен дизајн на куќиштето и заштита на електронски ќелии (ECP)
Лесно сервисирање: Моторот е опремен со заменливи јаглероди за лесно одржување и сервисирање
Технички параметри

Напон на батеријата: 18 V
Макс. вртежен момент (мек): 21 Nm
Макс. вртежен момент (тврд): 54 Nm
Макс. O дупчење во дрво: 35 mm
Макс. O дупчење во челик: 10 mm
Брзина во мирување (1-ва брзина / 2-ра брзина): 0 - 500/0 - 1.900 вртежи во минута


Карактеристики

Бренд Бош

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции