×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ИНТЕКС БАЗЕН 366Х99 СМ СО КОНСТРУКЦИЈА И ФИЛТЕР

КОНСТРУКЦИЈА И ФИЛТЕР

16.090 ден

Количина:

Опис

Димензии: 366 х 99 cm

Intex 26716 е лесен за составување и неговата силна потпорна челична конструкција го прави стабилен и добро избалансиран. Материјалот ПВЦ што се користи за базенот е изработен од три слоја: внатрешен и надворешен ПВЦ слој, густ и цврст, и среден слој од полиестер. Ова е базен наменет да трае со години за да ви овозможи неограничено време за одмор во сопствената градина.

Со метална рамка, филтер пумпа со капацитет од 2006 l / h (Филтер А) и скали

Рамката на овој базен Intex е изработена од цврст третиран челик за да се елиминира можноста од 'рѓа и корозија.

Тип на филтер "A"

Капацитет: 8592 l.

 


Карактеристики

Земја на потекло Кина
Волумен 8.592L
Бренд Интекс
Димензија 366X99 цм

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции