×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-25%

ИНТЕКС БАЗЕН 549Х122 СМ СО КОНСТРУКЦИЈА И ФИЛТЕР

СО КОНСТРУКЦИЈА И ФИЛТЕР

38.245 ден 50.990 ден

Заштедувате 12.745 ден.

Опис

Greywood Prism Frame Pool, проширена Intex линија на премиум базени за пливање со неспоредлив степен на елеганција. Реалистичното печатење обезбедува софистициран модел на дрвени зрна, давајќи им прекрасен изглед. Премиум базените со прекрасен изглед ќе го надополнат секој двор.
Брзо и лесно собирање.
Силната рамка и иновативните нови полимерни Т-зглобови обезбедуваат одржливост. Карактеристики: - Волумен на водата при 90% полнење 24311 литри - Димензија (дијаметар): 549 cm - Димензии (s/v):549x122 cm - Филтер машина: филтер пумпа (5678 l/h) 220-240 V - Содржина на пакетот: базен, Пумпи, скала, подлога и капак.


Карактеристики

Земја на потекло Кина
Бренд Интекс
Димензија 549x122 цм

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции