×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ИНТЕКС БАЗЕН 549Х274Х132 СМ СО КОНСТРУКЦИЈА И ФИЛТ

СМ СО КОНСТРУКЦИЈА И ФИЛТ

77.690 ден

Опис

Базен Intex Ultra Metal 549 x 274 x 132 со песочен филтер Нова XTR технологија. Димензии на базенот 549 x 274 x 132 cmSShs 605 x 330 cm Воден базен на 90% од полнежот е 17.203 lSage kg 134
Аглите во базенот се позаокружени.
XTR технологија.
Новата линија на XTR POOLS дизајнирана од Intex значително ја зголеми отпорноста на "Lytor", односно дното и ѕидовите на базенот. Зголемената дебелина на материјалите обезбедува 2-годишна гаранција на производот. Овој квалитет на Liner достигнува ниво кое не е постигнато порано во ваквите базени. Три слоја подебела заштита значително го зголемија отпорот на обвивката. Патентираната линија Intex со XTR технологијата постигна висок технолошки развој во надворешните базени.
Аглите во базенот се позаокружени, за поголема безбедност за возрасните и децата. Во пакетот Ultra Frame е вклучен: филтрирачката пумпа на песочната безбедносна скалила базен капак Песочниот филтер е најдобро да се осигура дека секогаш ќе имате чиста вода. Вклучениот Intex песочен филтер е најдобрата комбинација во полето на филтрацијата помеѓу оптимизацијата на цените и чистењето на водата во базенот. Пумпата има моќност од 4.500 l/h. Препорачаното дневно време за работа за базенот на овој тип е 5 или 6 часа. Основа за дополнителна заштита на вашиот базен Безбедносна скалила: е производ од нова генерација направен од обработен челик.

 


Карактеристики

Земја на потекло Кина
Бренд Интекс
Димензија 549x274x132 цм

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции