×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ИНТЕКС БАЗЕН 457х122 см ГРЕЈ ВУД 26742НП

ГРЕЈ ВУД 26742НП

29.990 ден

Количина:

Опис

Greywood Prism Frame Pool, проширена Intex линија на премиум базени за пливање со неспоредлив степен на елеганција. Реалистичниот принд за надворешната страна обезбедува софистициран модел на дрвен изглед, давајќи им прекрасен изглед. Премиум базените со прекрасен изглед ќе го надополнат секој двор. Брзо и лесно собирање.
Силната рамка и иновативните нови полимерни Т-зглобови обезбедуваат одржливост. Карактеристики: - Волумен на водата при 90% полнење 16805 литри - Димензија (дијаметар): 457 cm - Висина 122 cm - Филтер машина: филтрирачка пумпа (3785 l/h) 220-240 V - Содржина на пакетот: базен, Пумпа, скали, подлога и покривка.

Карактеристики

Земја на потекло Кина
Волумен 16.805L
Бренд Интекс
Димензија 457X122 цм

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции