×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ИНТЕКС БАЗЕН 457Х122 СМ СО МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЈА

СО МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЈА

26.990 ден

Количина:

Опис

Intex prism frame базенот, 457 ? 122 cm, со филтер касети, со скалила,  гарантирано освежување во топлите летни денови и забава за целото семејство.
Рамката Intex prism со дијаметар од 457 cm и висина од 122 cm нуди масивна конструкција и долг живот.
 Дното и ѕидот се направени од 3 слоја ПВЦ. Гарантирано освежување во топлите летни денови и забава за целото семејство.
Капацитет на вода на 90 % од полнежот 16.805 м3.
 Пакетот вклучува филтер кертриџ (3785 l/h), поврзувачки цевки, скалило со подвижни скали, облог за базен и заштитна глава на базенот.
Тип на филтер ''А''
Базен со масивна конструкција.
Долг живот.


Карактеристики

Земја на потекло Кина
Волумен 16.805L
Бренд Интекс
Димензија 457X122 цм

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции