×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
БОШ ЕЛЕКТРИЧНА КОСИЛКА ЧИСТАЧ ЗА ТРЕВА

ЧИСТАЧ ЗА ТРЕВА

14.250 ден 18.999 ден

Заштедувате 4.749 ден.

Количина:

Опис

Моќни перформанси: Комбинацијата на мотор со високи перформанси од 900 вати и систем за собирање млазници овозможуваат брзо проветрување на тревниците без да се затнат уредот. Ефикасна примена: Системот Jet-Collect со двојни пружински челични плитки и специјални вентилациони канали обезбедува брзо и темелно собирање на мов и слама. Практично користење: голем фаќач за трева од 50 литри за помалку време празнење. Компактно складирање. Двојните рачки за преклопување и склопувачката кутија за фаќање обезбедуваат вкупна висина од само 40 см за складирање

Карактеристики

Бренд Бош

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции