×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
БОШ ЕЛЕКТРИЧЕН ЧИСТАЧ ТРЕВА И МОВ

ТРЕВА И МОВ

11.138 ден 14.850 ден

Заштедувате 3.713 ден.

Опис

Перформанси: комбинацијата на Powerdrive мотор од 1100 вати и „Jet-Collect System“ овозможува брзо вертикалирање без блокирање на алатот.
Ефикасно: „Jet-Collect System“ со челични ножеви BOR и специјални доводи за проток на воздух нуди брзо и целосно собирање на мов и слама.
Практично: големата кутија за собирање од 50 литри значи помалку запирање и време за празнење. И само 40 cm кога се складира поради кутијата за собирање на натрупување и рачките на преклопување.
НАЈАКНУВАЊА
Компактно складирање. Двојна преклопна рачка, кутија за собирање на натрупување
Големата кутија за собирање од 50 литри значи помалку запирање и време за празнење
„Систем на Jet-Collect“. Иновативниот барабан со BOR челични сечила и влезови за проток на воздух брзо и целосно го отстранува слојот од слама што се состои од растителни остатоци, мов и плевел од тревникот

Карактеристики

Бренд Бош

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции