×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ЕИНХЕЛ АКУ. ОДВРТУВАЧ 18В ТЕ-ЦД 18/2 ЛИ СЕТ 2 БАТЕР

ТЕ-ЦД 18/2 ЛИ СЕТ 2 БАТЕР

6.880 ден 8.590 ден

Заштедувате 1.710 ден.

Количина:

Опис

Einhell безжична дупчалка TE-CD 18.2 Li Kit, Power X-Change (2 X 18V, батерија од 1,5Ah, брз полнач од 30 минути). За најдобар пренос на моќност, има моќен мотор со висок вртежен момент од 44 Nm и робустен менувач со две брзини. 21-кратното поставување на вртежен момент овозможува лесно прилагодување на кој било материјал и барања за завртки. Функцијата за брзо запирање и автоматското вретено овозможуваат брзи промени на алатот. LED светлото обезбедува добро осветлување на работната површина. Комплетот доаѓа во практичен куфер.

2-брзински менувач за навртување и дупчење.
Автоматски вретена за брзи промени на алатот.
LED светла за осветлување на работната површина.
Капацитет на дупчење во мек метал до 13мм, во дрво до 38мм, завртка за дрво до 6,8х50мм. Непобедлив вртежен момент во својата класа од 53 Nm.


Карактеристики

Земја на потекло Германија
Бренд Еинхел

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции