×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ЕИНХЕЛ ЕЛЕКТР. ШЛАЈФЕРИЦА 150W 187х90мм 1,2КГ.

150W 187х90мм 1,2КГ.

2.150 ден 2.699 ден

Заштедувате 549 ден.

Количина:

Опис

Einhell вибрациона брусилка TC-OS 1520/1 (моќност: 150W, 24.000 вртежи во минута). Големи ергономски површини за држење со мека рачка за удобна работа. Лесно и брзо менување на хартијата благодарение на микро-велкрото и дополнителната стегач за обичен шкурка. Вклучени се 3 шкурка (P120).

Лесна промена на хартијата - Velcro систем. .
Зафатни површини со мека рачка. .
Погоден за поврзување со надворешна правосмукалка.
Вибрационата брусилка Einhell TC-OS 1520 е висококвалитетна рачна алатка која го рефлектира нејзиниот квалитет со мелење широк спектар на површини. Вибрационото брусење може да се пофали со методот на стегање за прилагодување на дискот за брусење и неговата ергономска обложена рачка, што ја олеснува употребата, а истовремено му овозможува на корисникот поголема контрола над алатот.

Додатокот за правосмукалка на брусичката овозможува директно поврзување на правосмукалката, со што се обезбедува чист и уреден работен простор.

 

ТЕХНИЧКИ ДЕТАЛИ:

Напојување: 230 V 50 Hz

Моќност: 150 W

Брзина на осцилација: 23000 мин ? 1

Осцилирачки круг: 2 mm

Големина на хартија за брусење (поврзување со стегач): 230 mm x 93 mm

Големина на шкурка (лента со велкро): 187 mm x 93 mm

Гаранција: 2 години


Карактеристики

Моќност 150w
Бренд Еинхел

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции