×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ЕИНХЕЛ ИНДУСТ. ПРАВОСМУКА СО ВРЕЌА ЗА ГУБРЕ 65Л

СО ВРЕЌА ЗА ГУБРЕ 65Л

18.390 ден 22.990 ден

Заштедувате 4.600 ден.

Количина:

Опис

,Индустриската правосмукалка Einhell TE-VE 550/1 го одржува чисто местото каде што работите - прашината и остатоците се одвојуваат во кеса за ѓубре без вознемирувачки интервали за чистење. Уредот се напојува со мотор од 550 W, 2850 вртежи во минута, капацитет на воздух 1150 m3/h, макс. вакуум 1600 Pa, волумен на кеса 65 l.

Автоматски приклучок.
Индукциски мотор.
Сет адаптер.
Индустриската правосмукалка Einhell TE-VE 550/1 ја одржува вашата работна површина чиста - прашината и остатоците се одвојуваат во кеса за ѓубре без вознемирувачки интервали за чистење. Долготрајниот асинхрон мотор се карактеризира со висока моќ на вшмукување и тивко работење. Автоматскиот штекер овозможува индустриската правосмукалка да се стартува истовремено со поврзаниот електричен алат. Преместувањето на системот за вшмукување во која било положба е лесно благодарение на рачките и тркалата. Кесата за ѓубре има елемент за брзо прицврстување и може да се замени со само неколку потези Флексибилно вшмукување црево (O = 100 mm) со должина од 250 cm
Во системот за испорака, адаптерот е прилагодлив 2 x 36 mm на 100 mm
Дополнителен сет од неколку адаптери (O 36 - 100 mm)


Карактеристики

Моќност 550W
Бренд Еинхел

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции