×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ЕИНХЕЛ СТАБИЛНА КРУЖНА ПИЛА СО ПОСТОЉЕ 2000W

  • Категорија: Пили
  • Производител: ЕИНХЕЛ
  • Шифра: 09062907
  • Баркод: 400682564647

ПИЛА СО ПОСТОЉЕ 2000W

12.402 ден 14.590 ден

Заштедувате 2.189 ден.

Количина:

Опис

Еинхел топ синџир ТЦ-ТС 2025/2 U (максимум 2.000 W, Максимална височина на срега при 45 ° 65 мм/ при 90 ° 85 мм , работна височина 850 mm°,
движење на таблата лев/десен 583 x 165, триона лист 2 до 1 (височина и агол на една страна)

Лево/десно продолжување на табелата за пошироки работи.
Еинхеловиот моќен уред е уред кој им овозможува на аспиративните мајстори да работат со цврсто дрво, влакнести табли и слични материјали.
Опремена е за прецизно тврдо сечење на карбид, чија висина и агол лесно може да се прилагодат со една рака користејќи го поставувањето на пилата 2во1.
Подобрениот паралелен водич го олеснува извршувањето на комплетни надолжни засекувања, додека напречната греда и ланецот се совршени за сечење на митри.
Табелите за продолжување дополнително ја зголемуваат површината. О
Отстранувањето на прашината на куќиштето и на капакот на сечилото помага да се исчисти воздухот.


Карактеристики

Земја на потекло Германија
Моќност 1800W
Тежина 18,8 кг
Бренд Еинхел

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции