×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ЕИНХЕЛ УБОДНА ПИЛА 400W ТЦ-ЈС 60/1 3.000 ВРТЕЖИ

  • Категорија: Пили
  • Производител: ЕИНХЕЛ
  • Шифра: 09062893
  • Баркод: 400682561972

ТЦ-ЈС 60/1 3.000 ВРТЕЖИ

2.294 ден 2.699 ден

Заштедувате 405 ден.

Количина:

Опис

Еинхел убодна пила ТЦ-ЈС 60/1 (400 W,ниска вибрација, Брзина на електрониката, промена на остриетата на трион без инструменти, митре разфасоване до 45°,
режена длабочина :дрво/ пластика/ челик//60 /10/6 mm, број на движењата од 1000 до 3000 за мин.)
Електронска контрола на брзината.
Вртење на облегалка до 45°.
Лесна промена на сечилата без алатки.
Еинхел убодна пила TC-JS 60/1 овозможува чиста и професионална работа во сечењето. Материјалите како дрво, пластика или челик не претставуваат проблем за
прободниот пилон поради моќта од 400 W. Пилата нуди исечена длабочина до 60 милиметри за дрво, 10 за пластика и 6 за метал.
Висината на движењето е 18 милиметри. Во секое време, прободната пила  TC-JS 60/1 е лесна и лесна за работа.
Благодарение на избалансираната конструкција и меките вибрации на стисок за време на работа се ниски
Електронската контрола на брзината обезбедува идеално прилагодување на брзината на работниот материјал.
Сликата се врти до 45 степени, овозможувајќи митрата да биде пресечена. Адаптерот за отстранување прашина се користи за одржување на чиста работна средина.

Карактеристики

Земја на потекло Германија
Моќност 400W
Тежина 1,73 кг
Бренд Еинхел

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции