×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
АЛ-КО КОСИЛКА ЕЛЕКТРИЧНА КЛАСИК 3.82 СЕ

КЛАСИК 3.82 СЕ

6.490 ден

Количина:

Опис

Моќност: 1400W / 220V
Широчина на сечење: 38цм
Височина на сечење: 20-60мм
Подесување на височина: 3 позиции
Волумен на корпа: 37Л
Teжина: 13кг
Тивко, безбедно косење и пресретнување со ротирачки уред, со доволно електрична енергија и удобно туркање  ова се предностите на електричната косилка AL-KO 3.82 SE Classic c.


Карактеристики

Бренд Алко
Моќност 1400W

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции