×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ТМ ТРАМБОЛИНА ФИ 305 СМ до 150 кг

до 150 кг

16.990 ден

Количина:

Опис


Трамболина со заштитна мрежа 305 cm (3 ногарки, 6 столбови).

Трамболината е одлична алатка за вежбање која ќе ви помогне да ја зајакнете рамнотежата, координацијата, кондицијата и мускулите. Трамбулините се вистинска атракција бидејќи им овозможуваат на децата да се забавуваат. Може да се инсталира во текот на целата година, бидејќи сите негови делови се прилагодени на сите временски услови. - дијаметар на брануваа: 305 cm - висина: 256 cm - носивост: 150 kg - максимално оптоварување: 150 kg Пакување: Пакет A (160 x 49 x 20 cm) 26 kg + Пакет Б (110 x 35 x 16 cm) 23 kg

 


Карактеристики

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции