×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ФИЕЛДМАНН СТОЛ ДРВЕН 2/1 СЕТ 49Х59Х94 СМ СКЛОПЛИВ

СЕТ 49Х59Х94 СМ СКЛОПЛИВ

11.990 ден

Количина:

Опис

2 маси во обвивка Димензии на масата: 49x59x94 cm.

Преклопување.
Столовите се направени од багремово дрво. Поради својата цврстина, багремовото дрво е веќе природно отпорно на атмосферски влијанија. Според класификацијата DIN, дрвото од багрем спаѓа во 1-ва категорија на отпор.


Карактеристики

Бренд Фиелдман

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции