×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-20%

ДЕКОРИС СТОЛ СИЕНА МОЗАИК 46Х39Х92 СМ МЕТАЛ, СКЛОПЛ

46Х39Х92 СМ МЕТАЛ, СКЛОПЛ

3.192 ден 3.990 ден

Заштедувате 798 ден.

Количина:

Опис

Бистро стол Сиена големина 46x39x92 cm Декорација: мозаик Финиширање: Е-облога со прашкаст Состав на материјал: камен мозаик Максимална тежина на полнење: 120 kg Висина на седиштето: 46 cm Длабочина на седиште: 39 cm Ширина на седиште: 39 cm

Карактеристики

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции