×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ИНТЕКС БАЗЕН МАСАЖЕР ПЈУРСПА ЗА 4 ЛИЦА 28458

ПЈУРСПА ЗА 4 ЛИЦА 28458

67.490 ден 89.990 ден

Заштедувате 22.500 ден.

Количина:

Опис

Масажниот базен на надувување може да се пофали со напреден дизајн и висококвалитетна изработка. Направен е од илјадници влакна, кои му обезбедуваат исклучителна компактност и издржливост. Ѕидовите на надувување на базенот со дебелина од 0,84 mm се стабилни и ја одржуваат својата цврстина дури и при влегување и излегување од него.

Системот за масажа се карактеризира со ниско ниво на бучава, што ви овозможува идеални услови за релаксација. Патентираниот систем за заштита за спречување на таложење бигор обезбедува долг животен век на производот. Комбинира единствена комбинација од 120 млазници кои произведуваат меурчиња за масажа и 4 млазници кои нудат насочени водени млазници за масажа за целосна релаксација и уживање. Опремен е и со систем за филтрирање на вода и греење. За еден час може да филтрира до 1741 литри вода, а во исто време може да ја подигне температурата за 1,5-2,5 °C. Се карактеризира со мала потрошувачка на енергија од 0,83 kW / h / ° C. Може да се пофали со напредна контролна табла и генератор на сол на хлор, што го прави непотребно додавање дополнителни хемикалии во водата. Предупредување: Не се препорачува употреба на масажен базен за деца под 6 години. Технички детали: Не. лица: 4 Ширина: 201 cm Висина: 71 cm Материјал: трислоен ПВЦ ламинат Бр. Млазници со воздушни меури: 120 млазници со насочен воден млаз: 4 Притисок на воден млаз: 0,48 / 0,69 bar Температурен опсег: 20? 40 ° C Покачување на температурата: 1,5-2,5 ° C / ч Пакет: Intex Pure Spa Jet and Bubble Deluxe сет Пумпа за греење и филтрирање со вентилатор и Систем за заштита од варовник Високотехнолошка пумпа за топла и ладна вода Генератор на хлор Два филтри за пумпа Рачно / пумпа за надувување електрична базен Топлински капак и подлога за изолација на подот Тепих со фиока за дозирање Тест ленти за базен за складирање и транспортна вреќа Два потпирачи за глава од пена Моќност на греење: 2200 W Напон: 220-240 V Моќност на вентилаторот: 800 W Моќност на моторот: 650 W Потрошувачка на енергија: 0,83 kW / h Капацитет на пумпата: 1741 l / h


Карактеристики

Бренд Интекс

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции