×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ИНТЕКС КАЈАК ЕКСКУРЖОН ЗА 4 ЛИЦА 315Х165Х43 СМ

4 ЛИЦА 315Х165Х43 СМ

12.190 ден

Количина:

Опис

Бродот EXCURSION 4 е погоден за 4 лица со максимална вкупна тежина од 500 kg. Големина: (l / w / h): 315x165x43 cm. Изработен е од ултраотпорен винил со дебелина од 0,75 mm во сива боја со спортски детали испечатени на платно.

Подот е надуен и ребрест, така што чамецот е многу постабилен и поудобен. Бродот има две седишта на надувување со потпирач за грб, што прави патниците на бродот да се чувствуваат удобно за време на патувањето. Бродот има 2 алуминиумски весла (должина на веслата 137 см), 4 приклучоци за весла и 2 приклучоци за риболовни прачки прикачени на чамецот. Две независни воздушни комори со Бостонски вентили и уште една помошна воздушна комора која го одржува бродот на површина во случај на непредвидени настани. Во пакувањето: - чамец - 2 алуминиумски весла - рачна пумпа со црево и три млазници што се прилагодуваат на секој вентил - јаже за прицврстување - торбичка за алат и додатоци за држачот и моторот (не се вклучени држачот и моторот) - комплет за поправка


Карактеристики

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции