×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ИНТЕКС МАСАЖЕН БАЗЕН ЗА 6 ЛИЦА ПЈУРСПА ДЕЛУКС

ЛИЦА ПЈУРСПА ДЕЛУКС

74.990 ден 99.990 ден

Заштедувате 25.000 ден.

Количина:

Опис

Масажниот базен на надувување може да се пофали со напреден дизајн и висококвалитетна изработка. Направен е од илјадници влакна, кои му обезбедуваат исклучителна компактност и издржливост. Ширината на базенот е 218 cm, а висок е 71 cm. Неговиот вкупен волумен е 1.098 литри. Ѕидовите на надувување на базенот со дебелина од 0,84 mm се стабилни и ја одржуваат својата цврстина дури и при влегување и излегување од него.

Системот за масажа се карактеризира со ниско ниво на бучава, што ви овозможува идеални услови за релаксација. Патентираниот систем за заштита за спречување на таложење бигор обезбедува долг животен век на производот. Комбинира единствена комбинација од 140 млазници кои произведуваат меурчиња за масажа и 6 млазници кои нудат насочени водени млазници за масажа за целосна релаксација и уживање. Опремен е и со систем за филтрирање на вода и греење. Може да филтрира до 1.741 литри вода за еден час, а во исто време да ја подигне температурата за 1? 2 ° C. Се карактеризира со мала потрошувачка на енергија од 0,8 kW/h во режим на филтрација и 2,2 kW/h во режим на греење. Може да се пофали со напредна контролна табла која овозможува безжична контрола и генератор на сол на хлор, што го прави непотребно додавање дополнителни хемикалии во водата. Предупредување: Не се препорачува употреба на масажен базен за деца под 6 години. Технички детали: Не. лица: 6 Ширина: 218 cm Висина: 71 cm Волумен: 1098 l Материјал: трислоен ПВЦ ламинат Арт. Млазници со воздушни меури: 140 млазници со насочен воден млаз: 6 Притисок на воден млаз: 0,48 / 0,69 bar Температурен опсег: 20 - 40 ° C Зголемување на температурата: 1 - 2 ° C / h Моќност на греење: 2200 W Напон: 220 - 240 V Моќност на вентилаторот: 800 W моќност: 650 W Потрошувачка на енергија: 0,83 kW / h Капацитет на пумпата: 1.741 l / h Во пакет: Базен за масажа Intex Pure Spa Jet and Bubble Deluxe Set Пумпа за греење и филтрирање со вентилатор и систем за заштита на вода камен Генератор на хлор Две филтри касети Прирачник / електрична пумпа за надувување на базенот Надувување капак што спречува губење на топлина и има специјална заштита за деца и изолација на подот тепих Плови со диспензер за хемиски адитиви Тест ленти за хлор Тест вреќа за складирање и транспорт на базенот Два потпирачи за грб за глава


Карактеристики

Бренд Интекс

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции