×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ЛЕГОНИ СУП ДАСКА 366 СМ

26.990 ден

Опис

„Даската за надувување Legoni е одличен додаток за секој кој сака супа што ќе исполни многу барања? За подолги тури на помирни нивоа од бранови“.

"Даската за надувување Legoni е одличен додаток за секој кој сака супа што ќе исполни многу барања? За подолги тури на помирна површина отколку во бранови. Димензии: 366 x 81 x 15 cm (12 x 32 x 6 " ") Максимална корисничка тежина: 150 kg Материјал: гума + DWF (Drop Stitch Fabric материјал) Комплетот содржи: 1. Весло 2. Торба 3. Пумпа 4. Безбедносен ремен 5. Флипер 6. Комплет за поправка"


Карактеристики

Бренд Легони

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции