×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
КЛАСИКО МЕТАЛНА СТАЛАЖА 1800х750х300 6 ПОЛИЦИ

 • Категорија: Градежништво
 • Производител:
 • Шифра: 09053893
 • Баркод: 200000398961

1800х750х300 6 ПОЛИЦИ

2.800 ден

Опис

 • CLASICO метални полици 1800x750x300mm
 • Носивост по рафт:75Kg вкупна:450Kg
 • Број на рафтови: 6
 • Рафт: Метал, Конструкција:Метал
 • Гаранција 5 години
 • Произведени во Чешка
 • Брза и едноставна монтажа со употреба на шрафови
 • Прецизно произведените метални компоненти овозможуваат висока стабилност на конструкцијата
 • Различни можности за монтажа на полиците

Карактеристики

Димензија 1800x750x300

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции