×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-25%

КООПМАН МИНИ СУП ДАСКА 105Х60Х10СМ ЖОЛТА

105Х60Х10СМ ЖОЛТА

6.743 ден 8.990 ден

Заштедувате 2.247 ден.

Количина:

Опис

- Мини суб даска за водени авантури. Со димензија 105х60х10см се сместува под градниот кош или во стоечка положба и се тргнува во водена авантура.
Овозможува добра и стабилна маневрација поради горниот нелизгачки материјал(EVA).
Во комплетот доаѓаат додатоци за закачување и торбичка за пакување.
На предниот дел има две рачки за посигурно држење.
Жола боја


Карактеристики

Боја Жолта
Бренд Копман

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции