×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-25%

КООПМАН СУП ДАСКА ЗЕЛЕН 285Х71Х10 СМ

ЗЕЛЕН 285Х71Х10 СМ

13.493 ден 17.990 ден

Заштедувате 4.497 ден.

Опис

комплетен SUP сет, идеален за почетник и малку напреден сурфер на даска
погоден за стоечки и седечки позиции
со тапацир против лизгање EVA за оптимален зафат и удобност
димензии: 285 x 71 x 10 cm
Макс. Товарот е всушност 100 кг., но нашиот совет е да избереме подебел супборд (15cm наместо 10cm) над 80 кг бидејќи инаку супот е премногу длабок во водата и затоа сте помалку маневрени
одвоена перка
алуминиумското весло е подесиво во должина од 170 cm до 210 cm
Вклучена е торбица.
Вкл. Пумпа за раце и комплет за поправка
Вкл. сурф-лаш (вртовр)
со јасни упатства за употреба
Нето тежина на сетот: приближно 9 кг.

 


Карактеристики

Бренд Копман

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции