×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
КООПМАН ВЕСЛО ЗА КАЈАК

2.090 ден

Количина:

Опис

Алуминиумско весло за кану-кајак или кајак.
Должина 220см, димензијата на лопатката 18х41 см е обликувана како улучка. Веслото е во 2 парчиња, може да се пресече од средината до транспортната позиција со брз клип.
Аголот на лопатката може да се прилагоди на 4 различни позиции.


Карактеристики

Бренд Копман

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции