×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

ЛИВ СИФОН ЗА САДОПЕР ЕДОДЕЛЕН 196976

ЕДОДЕЛЕН 196976

339 ден 399 ден

Заштедувате 60 ден.

Опис


Карактеристики

  монтирање на едноделен мијалник
  сифон изработен од ПП материјал
  решетки од не'рѓосувачки челик

Технички податоци

  отвори во коритото на кадата: o 52 mm
  врска со машина за миење садови
  решетка од не'рѓосувачки челик: o 70 mm
  цевка за одвод: o 40 mm
  тежина: 312 гр
  пакување: 30 / SPV

Карактеристики


Материјал ПП материјал

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции