×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

МЉ ЛЕЖАЛКА ЗА КАМПИРАЊЕ СПА ЗЕЛЕН 140/50х58/29х96

  • Категорија: Лежалки
  • Производител: МЉ
  • Шифра: 09050581
  • Баркод: 383453854379

СПА ЗЕЛЕН 140/50х58/29х96

1.436 ден 1.690 ден

Заштедувате 254 ден.

Опис


Лежалка со челечна рамка зелена со носивост до 120 кг за удобен одмор во двор или градина.

Карактеристики


Боја Зелена
Бренд MQ
Димензија 140x50/58x29/96 цм

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции