×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-20%

МЉ ТОСКАНА КЛУПА СО МАСА 150Х61Х88 СМ

150Х61Х88 СМ

7.995 ден 9.990 ден

Заштедувате 1.995 ден.

Количина:

Опис

Тоскана дрвена клупа со склопувачка маса направена од акшиционо дрво. Димензии (d/s/v): 150/61/88 cm.
Дрвото е отпорно на влага во воздухот.
Дрвото е многу погодно за градинарски мебел. Има висока густина, висока содржина на масло и е отпорна на соги и инсекти. Содржат УВ инхибитори, фунгициди и други хемиски соединенија кои го прават дрвото уште по издржливо. Затоа, препорачуваме мебелот направен од акационо дрво да се чисти и негува секоја година. Исчистете го мебелот со сунѓер или мека четка и блага средство за чистење, исплакнете со свежа вода и овозможете да се исуши во воздухот. Потоа намачкајте го дрвото со масло од дрво акачи. Маслото ја задржува влагата во сува клима и го штити дрвото од вишок влага и промени во бојата во влажна клима.

 


Карактеристики

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции