×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-25%

ЛЕСЛИ КЛУПА ДРВЕНА ЈОРК / МЕТАЛ 118Х50Х39 СМ

/ МЕТАЛ 118Х50Х39 СМ

3.520 ден 4.690 ден

Заштедувате 1.170 ден.

Количина:

Опис

 Клупа од брендот ЛЕСЛИ
ДИМЕНЗИИ 118 X 50 X 39 CM
Материјален челик
Дрво на СМРЕКА
Должина 118 cm

 


Карактеристики

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции