×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
НГ ЕЛКА ПВЦ 185 СМ МОНТГО МЕРИ ФРОСТЕД СНЕЖНА

МЕРИ ФРОСТЕД СНЕЖНА

13.090 ден

Количина:

Опис

Исклучително бушава божиќна елка од пластика со бел врв, висока 185 см, без декорација.

Брзо отворање и затворање.
Иглите не паѓаат.
Повеќекратна употреба.
Зачинете го вашиот дом со исклучително бушава, пластична божиќна елка во зелено и високо 185 см. Едноставно ќе го подигнеш и расфрлиш божиќното дрво. Декорирајте го со избрани божиќни украси и внесете ја магијата на празничната сезона во вашиот дом.


Карактеристики

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции