×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-20%

АМКА ЛУЛАШКА ДРВЕНА 2.3 М СО 2 СЕДИШТА+СКАЛА ТИРИДО

СО 2 СЕДИШТА+СКАЛА ТИРИДО

9.992 ден 12.490 ден

Заштедувате 2.498 ден.

Количина:

Опис

За 3 деца на возраст од 5-12 години, димензии (w / d / h): 242/215/230 cm, дијаметар на горната шипка: 100 mm,
дијаметар на нозете: 80 mm, направено од борово дрво, метални делови за поврзување ,
во согласност со строгите европски стандарди, лесно склопување.

Карактеристики

Земја на потекло Франција
Бренд Амка
Димензија 242x215x230цм

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции