×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ПРОГАРДЕН МАДУРА (ДВОСЕД +МАСА+2 ФОТЕЉИ) АНТРАЦИТ

+МАСА+2 ФОТЕЉИ) АНТРАЦИТ

4.790 ден

Количина:

Опис

ПРОГАРДЕН мадура сет на маса и столици за во двор или тераса.

Двосед: 114х55х82

Стол: 54х56х82

Маса: 76х49х43


Карактеристики

Бренд Прогарден
Тежина 14,6 кг

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции