×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-20%

АМКА ЛУЛАШКА МЕТАЛНА 2.2 М 3 СЕДИШТА ЛУИЗ

М 3 СЕДИШТА ЛУИЗ

10.712 ден 13.390 ден

Заштедувате 2.678 ден.

Количина:

Опис

За 4 деца на возраст од 3-12 години, димензии (w / d / h): 260/214/220 cm, дијаметар на металната рамка: 50 mm,
во согласност со строгите европски стандарди, лесно склопување.

Карактеристики

Бренд Амка

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции