×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-10%

ПРОГАРДЕН ГАРНИТУРА АКИТА БЕЛА СО ПЕРНИЦИ

БЕЛА СО ПЕРНИЦИ

5.031 ден 5.590 ден

Заштедувате 559 ден.

Количина:

Опис

ПРОГАРДЕН гарнитура акита бела со перници за на тераса и двор.

Димензии 53x53x4 (маса)

Димензии 59x56x40 (стол)

 


Карактеристики

Бренд Прогарден

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции